Sklep rowerowy

Wypożyczalnia nart w Szczecinie

Każdego roku od listopada prowadzimy wypożyczalnię nart oraz butów narciarskich. Proponujemy narty marki Nordica model Sportmashine oraz Transfire , buty Nordica EasyOne (flex 55). Sprzęt przygotowany specjalnie na użytek wypożyczalni, są to wzmocnione narty rentalowe, uniwersalne dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. 

Wszystkie wypożyczane narty przed wydaniem, są ostrzone i smarowane, ustawiane są wiązania z uwzględnieniem wszelkich parametrów użytkownika. Dopasowanie butów oraz długości nart dokonywane jest w chwili rezerwacji tak aby na dzień wypożyczenia wszystko czekało gotowe na klienta. Sprzęt nasz jest sprawdzany każdorazowo pod kątem bezpieczeństwa użytkownika a personel służy pomocą i poradą dla osób pierwszy raz wybierających się na stoki narciarskie. W tym roku poszerzamy kolekcję nart oraz butów o nowe modele Nordica Alldrive.

Koszt wypożyczenia nart+butów (kijki do zestawu gratis) na okres 10 dni od 390,00zł dla osób dorosłych a dla juniorów od 290,00zł. Więcej informacji udzielimy w naszej wypożyczalni.

Ze względu na duże zainteresowanie wypożyczeniem, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji sprzętu. Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku 10:30-18:00 w sobotę 10:00-14:00 Zapraszamy tel 91 4833937