Sklep rowerowy

Serwis rowerowy Szczecin

Sklep nasz prowadzi całoroczny, profesjonalny serwis rowerowy.

Sprzedaż jednośladów nie jest jedynym profilem naszej działalności. Wychodząc naprzeciw potrzebom rowerzystów z miasta Szczecin, stworzyliśmy dobry serwis rowerowy, w którym zajmujemy się naprawą rowerów damskich, męskich i dziecięcych. Połączenie pasji zawodowej i sportowej pozwala nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Serwisujemy praktycznie wszystkie marki rowerów, w szczególności jednoślady Giant, Liv, Marin, Kands i Saveno. Dla naszych specjalistów naprawa Kross czy Merida oraz innych marek nie stanowi problemu.  

Naprawa rowerów to nie jedyna usługa, którą możemy Państwu zaoferować. W serwisie rowerowym wykonujemy precyzyjne przeglądy jednośladów, które obejmują m.in. sprawdzenie i regulację hamulców, kontrolę sterów, ocenę połączeń śrubowych, a także weryfikację kół i napędu. Nasze działania naprawczo-serwisowe mają na celu podniesienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowanych rowerów. 

Od kilku lat prowadzimy także serwis i diagnostykę rowerów elektrycznych. Posiadamy wiedzę poświadczoną certyfikatami z zakresu obsługi silników i systemów jak Yamacha, Bosch, Shimano Steps. Stale zdobywamy nowe doświadczenia podczas szkoleń, wyposażamy serwis w narzędzia diagnostyczne i serwisowe, śledzimy nowości. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie dają nam możliwość świadczenia usług serwisowych na najwyższym poziomie.