Sklep rowerowy

sunset-with-a-bike-P72P7DA.jpg
Image-NTCPZ93.jpg

Poprzednie
Następne

Rowery

×

Najnowsze
w naszym sklepie

dostępne w sklepie stacjonarnym

1.

Wybierz produkt

Przejrzyj naszą stronę i wybierz interesujące modele

2.

Zapytaj o dostępność

Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o dostępność wybranych modeli 

3.

Obejrzyj na miejscu

Odwiedź nasz sklep stacjonarny. Na miejscu doradzimy i dopasujemy rower do twoich preferencji

4.

Dokonaj płatności

W sklepie stacjonarnym zapłacisz gotówką, kartą i blikiem

W naszym sklepie znajdziesz wiele rowerów tradycyjnych oraz elektrycznych, takich marek jak GIANT, LIV, MARIN oraz polskich producentów SAVENO i KANDS. 

Współpraca z marką Giant sięga początków powstania naszej firmy, to jest od 1992 roku. Od lat obserwujemy konsekwencje w tworzeniu rowerów, rozwój technologiczny marki , wykreowanie pierwszej marki rowerów dedykowanych dla kobiet – LIV. Wprowadzanie szeregu drobnych, autorskich rozwiązań konstrukcyjnych takich jak d-fuze, czy stworzenie unikalnej kolekcji e-bike  z własnym systemem wspomagania Hybrid Cycling Technology (HCT), opartym na modyfikowanym silniku Yamaha oraz potężnych zestawach baterii z ogniw Panasonic.

Od trzech lat jesteśmy również przedstawicielem marki pochodzącej z USA Kalifornii MARIN. Jest ona uznanym producentem rowerów o oryginalnej konstrukcji np. Four Corners – grawel na ramie ze stali chromowo – molibdenowej, czy rowerów MTB z pełnym zawieszeniem Rift Zone, na ramie z aluminium lub karbonowej.

W naszej ofercie znajdują się również jednoślady polskich producentów rowerów  SAVENO i KANDS. Propozycja naszych marek odznacza się doskonałą relacją cena – jakość, doskonale uzupełniając kolekcję o segment rowerów elektrycznych, turystycznych jak i dziecięcych.