Sklep rowerowy

Rowery elektryczne

Od kilku lat, w naszej ofercie znajdują się rowery elektryczne, zarówno polskich jak i renomowanych marek Giant i LIV. Rozwój i udział tego segmentu na rynku rowerów w Europie oraz Polsce jest bardzo dynamiczny. Z chwilą kiedy w ofercie Giant Polska znalazły się pierwsze modele oparte na systemie HYBRID e-bike, wzięliśmy udział w szkoleniach i w ten sposób spełniliśmy wymogi GIANT E-BIKE CENTER. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis-naprawę z diagnostyką układu napędowego rowerów Giant i Liv. Odbyliśmy również szkolenia z zakresu wspomagania STEPS produkcji SHIMANO oraz BOSCH, YAMAHA,  BROSE, BAFANG (szkolenie organizowane przez VeloProfit). Uzyskaliśmy certyfikaty i autoryzacje od Shimano oraz Bosch.

Stale podnosimy kwalifikacje naszych serwisantów, wyposażamy serwis w narzędzia diagnostyczne i serwisowe, śledząc nowości, jakie wnosi rozwój tej branży. Dla tego, nasza wiedza i zdobyte doświadczenie dają nam możliwość świadczenia usług serwisowych i doradztwa przy zakupie roweru z napędem elektrycznym, na najwyższym poziomie.


Warning: Attempt to read property "taxonomy" on bool in /home/platne/serwer206303/public_html/autoinstalator/koniksport.pl/wordpress24680/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/woocommerce/classes/products-renderer.php on line 274